Przeskocz do treści

Kilka przeszkód, aby stopniowo przestrzegać reżimu dietetycznego

To, że to nie jest jedna rzecz zupełnie nowa, dietetyka Camilla Andersen w Osobie zatwierdza. Aby zjeść dużo mniej kalorii w porównaniu do ciebie rzucić jest podstawą dla wszystkich, którzy chcą zmniejszyć masę ciała. W 5: 2 dieta, którą musisz spożywać 5 razy i ustalona w parze, jak i dla mnie, to jest to nieprzyjemna i naprawdę całkowicie nadmierna technika, aby cyrkulować tygodniowe spożycie tłuszczu ", powiedziała.

Andersen obawia się, że zasada, aby wziąć jeszcze większą władzę w porównaniu do ciebie konsumować dodatkowo zarządza bez przechodzenia na plan diety w ogóle. Nie wygodne z 5/2. Podobnie nie zakładaj, że dieta wydaje się szczególnie odprężona. Wraz z 5: 2 diety, które najprawdopodobniej walczą z uczuciem apetytu każdego podanego dnia. Kiedy po kilku dniach post jest stały, jedzenie po zmroku czuje się zazwyczaj ustępować po kilku dniach, mówi Bugge. Ciało fizyczne pojawia się w ketozę, a nie czujesz się tak głodnie. Myśl, że ma sens.

Aby zjeść dużo mniej kalorii w porównaniu do ciebie rzucić jest podstawą dla wszystkich, którzy chcą zmniejszyć masę ciałaKiedy szybko po prostu dzień, a potem znowu zużywają do czynienia po kilku dniach, wyobrażam sobie, że pragnienie emocji będzie się pojawiać każdego dnia pożyczonego. Może to doprowadzić do wystar- czenia w przypadku, gdy zwiększony poziom konsumpcji dzień po zaoferowaniu, kiedy nastąpi przejście, skręca się, jeśli chodzi o redukcję masy ciała ", stwierdziła.

Co naprawdę jest zdrowe i zrównoważone

Andersen bardzo zaleca wypracowanie wyważonego sceptycyzmu w stosunku do planów diety 5: 2, a także różnych nowicjuszy w szczupłym świecie. 5: 2 dieta nie ma nowości. Takie style diety planów pojawia się biorąc pod uwagę, że ktoś będzie generować dochód, że ludzie pragnę łatwe rozwiązania, aby zmierzyć ich kłopoty. To jest bardzo proste w opracowaniu własnej diety, ale media rozprzestrzeniają się często powikłania dotyczące tego, co naprawdę jest zdrowe i zrównoważone, a na pewno nie, wspomniała.

Podczas gdy niektórzy specjaliści prosić o unikanie takich jak depozyty tłuszczowe, wspomina innych, że trzeba zużywać mnóstwo. W rzeczywistości jest to, że można jeść niezależnie od tego, czego pragniesz. Nie ma śmieci żywności, po prostu niezdrowych objętości, wskazuje na eksperta w dziedzinie odżywiania.

Specjaliści: F.v. Dietetyk Kari h. Błyskawicznie przez Grete Craig, specjalista od żywieniowy Camilla Andersen w Somebody, indywidualny trener w partnerskiej centrali fitness Linia produktów Marion Nielsen Kjøniksen, a także lekarz i dietetyk Phaedon Lindberg nie jest właściwie zachwycona dietą. AS, Somebody / Martin Andersen, www.tomarildolsen.no oraz Bjørn Inge King, HM Image. ADTECH GmbH (domyślne ustawienie domyślne). Mari Valen Herehjelle. Człowiek za 5: 2 - dieta.

W rzeczywistości jest to, że można jeść niezależnie od tego, czego pragniesz.

Zrezygnował 10 kilogramów. Poniżej wymienione są jego zalecenia. To sugeruje, eksperci o 5: 2 - dieta: Kari h. Bugge, ekspert w dziedzinie odżywiania, w zakresie 5: 2 reżimu diety: Bugge jest rzeczywiście zaangażowany, które powinny być inspirowane do dostosowania diety. To może być kilka przeszkód, aby stopniowo przestrzegać reżimu dietetycznego 5: 2. To z pewnością będzie trudne do stymulowania ich przez rutynowy okres pełnego tygodnia po pełnym tygodniu, a prawdopodobnie będzie to rzeczywiście kilka tygodni, w których jest to naprawdę trudne odkrycie 2 dni, które pasują do przestrzegania takiego programu wyjątków, wskazuje Bugge.